Adressen van fokkers
Groninger Meeuwen

Wilt u ook graag op onderstaande lijst? webmaster@groningermeeuwenclub.nl 

* ZP = Zilverpel    GP = Goudpel    CP = Citroenpel

Ras Kleur* Naam E-mail Provincie
Kriel (Bantam)
Groninger Meeuw ZP,GP, CPWim Knooihuizen wknooihuizen@online.nl Groningen
Groninger Meeuw ZP,CP Meindert de Vries fam.mdevries@ziggo.nl Groningen
Groninger Meeuw GP Robert de Vries robertdevries1996@hotmail.com Groningen
Groninger Meeuw ZP, GP, CPComb. Hofmeijer henkhofmeijer@hotmail.nl Gelderland
Groninger Meeuw ZP, GP Comb. BeVo J.benninga@hetnet.nl Zuid Holland
Groninger Meeuw

ZP, GP, CP

Marius Gahrmann m.gahrmann@gmail.com Zuid Holland
Groninger Meeuw ZP Frank Bus f.b.bus@hetnet.nl Groningen
Groninger Meeuw ZP,GP Frans Beukema fcbeukema@gmail.com Groningen
Groninger Meeuw ZP Berend van Dijken vandijkenbd@gmail.com Gelderland
Groninger Meeuw CP Sabine Eerkens - de Bekker sabinedebekker@hotmail.com Noord Brabant
Groninger Meeuw GP, CP Bert Heikoop fam.heikoop@kpnplanet.nl Zuid Holland
Groninger Meeuw ZP, GP, CP Jorg Broenink jorgbroenink@hotmail.com Overijssel
Groot (Large)
Groninger Meeuw GP,CP Dick van Keulen d.vankeulen@home.nl Overijssel
Groninger Meeuw GP Comb. Hofmeijer henkhofmeijer@hotmail.nl Gelderland
Groninger Meeuw GP Edgar de Poel eadepoel@hetnet.nl Twente
Groninger Meeuw ZP,GP Wim Huis wim.huis@hotmail.com Groningen
Groninger Meeuw ZP Johan Kloosterman kloosterman@nrdn.dk Tranehuse (DK) Denemarken
Groninger Meeuw ZP Biense Boxhoorn bienseb@live.nl Overijssel
Groninger Meeuw GP Jan Osnabrugge jwosnabrugge@gmail.com Groningen
Groninger Meeuw GP Bert Westerhuis bert-westerhuis@hotmail.com Groningen
Groninger Meeuw ZP Frans Beukema fcbeukema@gmail.com Groningen
Groninger Meeuw ZP, GP Adrie v. Unen-Raadersma radeun@ziggo.nl Limburg
Groninger Meeuw ZP, CP Koen Haverkamp hphaverkamp@hetnet.nl Gelderland
Groninger Meeuw GP Klaas Scholtens k.scholtens@hetnet.nl Groningen
Groninger Meeuw GP Tammo-Jan Munting tjmunting@kpnmail.nl Groningen
Groninger Meeuw CP Evert Timmer everttimmer@kpnmail.nl Groningen
Groninger Meeuw ZP, GP Kor Blok info@blok-bouw.nl Groningen

 

 

 

Dit is een pagina van de Groninger Meeuwen Club

Voor het laatst bijgewerkt op 27 augustus 2017

Copyright
GMC 2006-2017



                                                                                                                                                                                           
Webhosting: Halma Automatisering