Fokkersdag

Zaterdag 13 april 2019 hebben wij weer onze jaarlijkse fokkersdag/jaarvergadering gehouden. Dit maal waren we te gast in Barneveld op het Aeres MBO. En dit was een zeer mooie locatie met veel verschillende dieren, ook was de ruimte waar we onze vergadering hielden dik in orde. Zo konden we mooi uitkijken op de binnentuin met onder andere ooievaars.

Ook hebben op deze gelegenheid onze clubprijzen uitgereikt, iedereen nogmaals van harte gefeliciteerd met jullie prijzen.

Tussen de middag hebben we kunnen genieten van het stamppotbuffet en hebben we daarna een prachtige rondleiding gehad van Gert Riezebos. Door de gehele school en al hun dierenverblijven. Dit was zeer geslaagd ,ook heeft Gert nog de moeite genomen het een en ander te vertellen over de ei kwaliteit die wenselijk is bij het broeden.

Gert ook van harte bedankt voor deze leerzame dag!